Zasnená víla Maša Haľamová

ZASNENÁ VÍLA MAŠA HAĽAMOVÁ

Je vám tento názov podujatia povedomý?

Áno, nemýlite sa! Uskutočnilo sa v minulom roku v októbri v rámci Októbra - mesiaca úcty k starším. Toto hudobno-poetické pásmo malo taký úspech, že sme tento rok prisľúbili s ním navštíviť aj Domov Pri kríži v bratislavskej MČ Dúbravka, aby sme jeho obyvateľom spríjemnili popoludnie.

A ako to dopadlo?

Myslím, že k spokojnosti všetkých zúčastnených. Účasť na podujatí bola milo prekvapivá, básne Maši Haľamovej a rozprávanie o jej živote bolo zaujímavé, hudba, o ktorú sa nám starala hudobná skupina S.R.O. bola veľmi príjemná, a celkový dojem z podujatia sme mali my aj naši hostia a účastníci podujatia skvelý.

11. diel - ÚK Miletičova, 3. časť

Aj tentokrát sme sa vybrali do Ústrednej knižnice Knižnice Ružinov na Miletičovej 47, aby sme pre vás natočili ďalší diel Letného video seriálu "Prezraď mi, čo čítaš". Tentokrát to bolo také "rozlúčkové" rozprávanie...