SWAP kníh a hier pre deti 2020 - pozvánka

MÁTE DOMA DETSKÉ KNIHY A HRY, KTORÉ UŽ NEPOTREBUJETE? VYMEŇTE ICH ZA INÉ!

ČO JE SWAP?
SWAP, teda výmena, je podujatie, počas ktorého môžete dať knihám a hrám, ktoré už u Vás doma stratili na popularite, druhú šancu. Zároveň si môžete so sebou odniesť niečo, čo poteší Vašich najmenších.

ČO MÔŽEM DONIESŤ?
- Knihy a hry pre deti v peknom, zachovanom stave. Vhodné su aj knihy pre rodičov (o rodičovstve, výchove, atď.).

ČO RADŠEJ NECHÁM DOMA?
- Staré, obliate, špinavé, či nejako inak výrazne poškodené knihy. (Ak má kniha venovanie či lepiacou páskou zlepenú roztrhanú stranu, to nevadí.)
- Literatúru pre dospelých (výnimkou sú rodičovské knihy).
- Spoločenské hry s chýbajúcimi hernými komponentami, ktoré znemožňujú sa hry hrať. Poškodené hry.

ČO SA STANE S TÝM, ČO ZOSTANE NA KONCI?
- Knihy a hry, ktoré si nenájdu nových majiteľov, budú venované deťom zo sociálne znevýhodneného prostredia.

VSTUPNÉ?
- Nie. Vstup je zdarma.

KEDY A KDE?

- 27.2.2020
- od 14:30 do 17:30.
- Priestory Knižnice a Seniorského informačného centra, Zimná 1, Ružinov (Bratislava).

TEŠÍME SA NA VÁS!

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!

SWAP kníh a hier pre deti 2020 - pozvánka

VYMEŇTE DETSKÉ KNIHY A HRY ZA INÉ!

Bratislava - moje mesto 2020

Mestská knižnica v Bratislave vyhlasuje 10. ročník súťaže literárnej a výtvarnej tvorby školákov BRATISLAVA, MOJE MESTO 2020...

Archív pozvánok