Rekonštrukcia Bachova - začíname!

Rekonštrukcia Bachova - začíname!

Konečne sme sa dočkali! Po malých, skôr kozmetických úpravách, ktorými prešla naša pobočka na Bachovej 7 v minulom roku, sa púšťame do veľkého projektu - kompletnej rekonštrukcie detského oddelenia.

Je to stará budova, ktorá nám nepatrí, preto naše zmeny majú svoje hranice. Určite by sme privítali väčší priestor, no budovu nijako nevieme nafúknuť, tak sa musíme zmestiť do pôvodného priestoru oddelenia. No hoci priestoru nie je mnoho, určite toho vieme veľa spraviť, aby sa u nás detičky a aj mládež cítili lepšie. Chce to však svoj čas a mnoho námahy, no s nadšením, s ktorým sa do toho púšťame, to pôjde zaručene jedna radosť. Mnoho vecí už máme za sebou - vypracovali sme projekt, nakúpili sme materiál, našli sme šikovné ručičky, zatvorili sme pobočku... A môžeme začať s prácami!

A čo nás čaká? Práce je viac než dosť... V oddelení pre deti a mládež sa nachádza 7950 kníh, ktoré treba vysťahovať z regálov, a 25 poctivých regálov, ktoré musia ísť von tiež. Aby v tom neboli vaše obľúbené knihovníčky z pobočky samé, tak sme za nimi vyslali našu osvedčenú výkonnú dvojicu Danku a Janku, ktoré už poznáte určite z jarného záhradnického seriálu. Takže máme prvé šikovné ručičky, ktoré už pracujú usilovne ako včeličky!

Nie ste naši čitatelia? Alebo chodíte na inú pobočku, takže detské oddelenie nepoznáte? Tak sa najprv pozrite, ako to v našom oddelení vyzeralo doteraz....

Chcete vedieť, ako pokračujeme s prácami? Potom nás nezabudnite sledovať na našej webovej stránke alebo na facebooku či Instagrame. Tam všade vás budeme pravidelne informovať, čo všetko sme už urobili, a vy môžete sledovať, ako sa detské oddelenie mení pred očami :-)

Letný video seriál
files/gallery/1537/1537-thumb-s.jpg

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!


Viac
Pozývame vás

SWAP kníh a hier pre deti 2020 - pozvánka

VYMEŇTE DETSKÉ KNIHY A HRY ZA INÉ!


Bratislava - moje mesto 2020

Mestská knižnica v Bratislave vyhlasuje 10. ročník súťaže literárnej a výtvarnej tvorby školákov BRATISLAVA, MOJE MESTO 2020...


Archív pozvánok
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.