Rekonštrukcia Bachova - hotovo!

Rekonštrukcia Bachova - hotovo!

Tak to máme konečne za sebou... a už len čakáme, kedy prídete opäť k nám :-) Samozrejme, všetci veríme, že nás budete len chváliť, čo všetko sme vylepšili, vymenili, vymysleli... tak s chuťou do toho! Veríme, že budete mať rovnakú radosť z noviniek ako aj my.

A aby sa nezabudlo - jedno veľké ĎAKUJEME patrí našim dvom kolegynkám, s ktorými sa stretávate na pobočke každý deň - Ľubke a Naďke - ktoré si to všetko vymysleli a s chuťou realizovali, taktiež našej akčnej a zohratej dvojici Danke a Janke, ktoré im usilovne pomáhali s realizáciou, nášmu pánovi Takáčovi, ktorý nám bežne rozváža nové knižky na všetky pobočky, no tentorkát sa chopil štetca a farby a vymaľoval celé oddelenie, a, samozrejme, pánovi Smolíkovi a jeho synovi Robkovi, ktorí všetko vysťahovali, nasťahovali, doviezli, poskladali, povymieňali, povylepšovali a povymýšľali, a bez ktorých by sme ešte stále len sedeli na kopách kníh a mali hlavu plnú smútku :-)

Letný video seriál
files/gallery/1537/1537-thumb-s.jpg

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!


Viac
Pozývame vás

SWAP kníh a hier pre deti 2020 - pozvánka

VYMEŇTE DETSKÉ KNIHY A HRY ZA INÉ!


Bratislava - moje mesto 2020

Mestská knižnica v Bratislave vyhlasuje 10. ročník súťaže literárnej a výtvarnej tvorby školákov BRATISLAVA, MOJE MESTO 2020...


Archív pozvánok
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.