Rekonštrukcia Bachova - 1. etapa

Rekonštrukcia Bachova - 1. etapa

Práce v oddelení pre deti a mládež na pobočke Bachova 7 sú už v plnom prúde. Naše usilovné kolegyne neváhali a hneď v utorok sa začalo usilovné vykladanie a balenie knižiek z políc. Kto má pocit, že toto oddelenie je malé, tak sa veru mýli... aspoň čo sa množstva kníh týka. Napriek ôsmim šikovným ručičkám, ktoré balili, balili a balili, to bola práca na niekoľko dní. Ale už je to všetko vonku a balíky poukladané takmer po celej pobočke, aby sa nám knižky nepomiešali, ale dali sa potom jednoducho rad za radom vrátiť späť do regálov. Zmizli aj niektoré menšie regále, s ktorými sa dalo hýbať, a teraz už sa len čaká na ďalšiu etapu.

A my máme pre vás dve kvízové otázky. Tipnite si:

  1. koľko kíl vážili knižky, ktoré sme vysťahovali z oddelenia?
  2. koľko metrov špagátu sa použilo na balenie balíkov?

Odpovede môžete posielať na e-mailovú adresu hanusova@kniznica-ruzinov.sk alebo môžete tipovať pod príspevkami na facebooku a na Instagrame :-) Budeme sa tešiť na vaše odpovede a ten, kto bude najbližšie (my už sme si to približne zrátali), získa od nás krásnu odmenu! Hlasovať môžete do konca týždňa, čiže do 22.9.2019 do 23:59 hod. Správnu odpoveď a aj výhercu sa dozviete v najbližšom príspevku o rekonštrukcii už budúci týždeň :-) Tak sa neváhajte zapojiť!

Letný video seriál
files/gallery/1537/1537-thumb-s.jpg

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!


Viac
Pozývame vás

SWAP kníh a hier pre deti 2020 - pozvánka

VYMEŇTE DETSKÉ KNIHY A HRY ZA INÉ!


Bratislava - moje mesto 2020

Mestská knižnica v Bratislave vyhlasuje 10. ročník súťaže literárnej a výtvarnej tvorby školákov BRATISLAVA, MOJE MESTO 2020...


Archív pozvánok
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.