Odporúčame

V rubrike nové knihy si môžete prezrieť, aké novinky sme dostali. Čo vám z nich odporúčame? 

 

Veselú samovraždu a štastný nový rok

Žáner: Pre ženy, Humor

Obálka knihy Veselú samovraždu a štastný nový rok prajem

Kniha, ktorej názov nás zaujme - prečo veselá samovražda? Prečo by mal niekto čítať knihu o  smrti? Nemusíte sa báť, kniha je skutočne pozitívna.

Tematizuje sa hlavne osamelosť, príbeh je ale veľmi jednoduchý a zábavný. Ak máte radi ironický humor a do nového roka ste vstúpili s mnohými predsavzatiami, je určená pre vás. Možno vás to presvedčí aj viac si vážiť každodenné chvíle života .

 

Magdaléna a psík z knižnice

 Pre deti od 0-6 rokov

Obálka knihy Magdalénka a psík z knižnice

Máte doma dieťa čo nerado číta? Alebo číta s ťažkosťami? Magdalénka je na tom rovnako, ale veľmi prekvapivo jej s týmto problémom pomôže jej psí kamarát.
Nás v knižnici vždy veľmi zamrzí, keď deti nechcú čítať, preto sme si obľúbili túto knižku, v ktorej sa knižnice a čítanie spomínajú.

Príbeh sprevádzajú nádherné ilustrácie, ktoré ho robia viac dojímavejším.

 

Kniha o mede

 Odborná literatúra - včelárstvo

Obálka knihy Kniha o mede

Ak ste niekedy chceli vedieť všetko o mede, táto kniha obsahuje skutočne všetko, navyše je bohato ilustrovaná. Slovenskí autori v tejto knihe nerozprávajú však len o mede, ale aj o iných včelích produktoch. A nie je len o histórií, ale nájdete v nej aj recepty, dozviete sa množstvo rád ako med využiť vo váš prospech - veď dnes je nám taký vzácny.

Tak neváhajte a prezrite si túto knižku, určite ju neprehliadnete, je totiž krásne žlto-oranžová.

 

O dostupnosti titulov sa informujte na pracoviskách Knižnice Ružinov alebo v online katalógu. Knižnica Ružinov má 5 pobočiek po celom Ružinove.
Zdroj obrázkov:
martinus.sk

Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.