Naši priatelia a partneri

Určite to poznáte. Bez priateľov a partnerov to jednoducho nejde. Alebo lepšie povedané, je dobré mať okolo seba partnerov a priateľov, na ktorých sa môžete obrátiť, keď potrebujete niečo vyriešiť, vybaviť a zabezpečiť. Keď viete, že vám pomôžu práve vtedy, keď to potrebujete.
 
Aj my v knižnici máme takých partnerov a priateľov. Sú to mnohí naši čitatelia a známi, ale i zástupcovia rôznych firiem, organizácií a inštitúcií, vďaka ktorým môžeme realizovať rôzne zaujímavé a podnetné projekty určené verejnosti bez vekového, profesného alebo iného obmedzenia.
 
A práve teraz, keď starý rok onedlho odovzdá štafetu tomu nasledujúcemu, je vhodná príležitosť na zamyslenie, bilancovanie a vyhodnotenie
 
A tak sa nebojíme otvorene povedať, že si vážime vás všetkých, ktorí v mene svojom, ale i v mene firiem a inštitúcií, ktoré zastupujete, pomáhate našej knižnici pri zabezpečovaní a realizácii celého radu podujatí a projektov a v konečnom dôsledku tak podporujete kultúrny a spoločenský život v našom Ružinove a tým i v celej Bratislave.
 
Sme hrdí a pyšní na to, že vás máme, že máte pochopenie pre to, čo robíme, vážime si každú maličkosť a drobnosť, ktorú sa nám podarí spoločne uviesť do života.
 
Ďakujeme vám za to a máme úprimnú radosť zo všetkého, čo sa aj vám, našim priateľom a partnerom, podarí dosiahnuť a vytvoriť.
 
Nezištne si myslíme, že pokiaľ pocit z dobre vykonanej práce a radosť nad jej výsledkami budú obojstranné - a nie je dôvod tvrdiť, že tomu tak nie je - je naše spoločné snaženie na dobrej ceste a ide správnym smerom.
Letný video seriál
files/gallery/1565/1565-thumb-s.jpg

11. diel - ÚK Miletičova, 3. časť

Aj tentokrát sme sa vybrali do Ústrednej knižnice Knižnice Ružinov na Miletičovej 47, aby sme pre vás natočili ďalší diel Letného video seriálu "Prezraď mi, čo čítaš". Tentokrát to bolo také "rozlúčkové" rozprávanie...


Viac
Pozývame vás
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.