Naši priatelia a partneri

Určite to poznáte. Bez priateľov a partnerov to jednoducho nejde. Alebo lepšie povedané, je dobré mať okolo seba partnerov a priateľov, na ktorých sa môžete obrátiť, keď potrebujete niečo vyriešiť, vybaviť a zabezpečiť. Keď viete, že vám pomôžu práve vtedy, keď to potrebujete.
 
Aj my v knižnici máme takých partnerov a priateľov. Sú to mnohí naši čitatelia a známi, ale i zástupcovia rôznych firiem, organizácií a inštitúcií, vďaka ktorým môžeme realizovať rôzne zaujímavé a podnetné projekty určené verejnosti bez vekového, profesného alebo iného obmedzenia.
 
A práve teraz, keď starý rok onedlho odovzdá štafetu tomu nasledujúcemu, je vhodná príležitosť na zamyslenie, bilancovanie a vyhodnotenie
 
A tak sa nebojíme otvorene povedať, že si vážime vás všetkých, ktorí v mene svojom, ale i v mene firiem a inštitúcií, ktoré zastupujete, pomáhate našej knižnici pri zabezpečovaní a realizácii celého radu podujatí a projektov a v konečnom dôsledku tak podporujete kultúrny a spoločenský život v našom Ružinove a tým i v celej Bratislave.
 
Sme hrdí a pyšní na to, že vás máme, že máte pochopenie pre to, čo robíme, vážime si každú maličkosť a drobnosť, ktorú sa nám podarí spoločne uviesť do života.
 
Ďakujeme vám za to a máme úprimnú radosť zo všetkého, čo sa aj vám, našim priateľom a partnerom, podarí dosiahnuť a vytvoriť.
 
Nezištne si myslíme, že pokiaľ pocit z dobre vykonanej práce a radosť nad jej výsledkami budú obojstranné - a nie je dôvod tvrdiť, že tomu tak nie je - je naše spoločné snaženie na dobrej ceste a ide správnym smerom.
Letný video seriál
files/gallery/1537/1537-thumb-s.jpg

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!


Viac
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.