Jar v knižnici 3

JAR V KNIŽNICI - keď jedna pobočka nestačí!

 

Ďakujeme za všetky pozitívne ohlasy, ktoré sme dostali pre našu záhradnícku "úderku", aj vďaka nej sú Danka a Janka k nezastaveniu :-)

Už im nestačia balkón a predzáhradka na Tomášikovej, najnovšie sa vydali na pracovnú cestu na našu pobočku na Bachovej 7. Po tom, ako sme trochu vylepšili vnútorné priestory, im nedalo spávať, ako to vyzerá zvonka. Pravda, veľa toho nespravíte za málo peňazí a hlavne v prenajatých priestoroch. Ale predsa....

Iste si aj vy pamätáte, ako to tam vyzeralo - priestory okolo knižnice (a vôbec celej budovy) boli rovnako bezútešné ako kedysi aj pred naším riaditeľstvom... len smeti, burina, neupravená tráva, stromy bez akéhokoľvek zásahu, krásnu ružu pod oknami nebolo takmer vidno. A pritom je to taká škoda!

Stačilo však trochu si vyhrnúť rukávy a pustiť sa s nadšením do práce, a všetko je hneď inak. Burina i nekoordinovaný trávnik sú preč, pribudli dva stromčeky, dve levandule, ruža sa konečne vyslobodila zo splete rôznych náletových drevín... a predzáhradku by ste pomaly nespoznali!

Teraz sa už len tešíme na vaše reakcie a hlavne pochvaly, ktoré určite našim dievčatám radi odovzdáme :-)

(1. diel našej Jari v knižnici nájdete tu: https://www.kniznica-ruzinov.sk/sk/jar-v-kniznici

2. diel našej Jari v knižnici nájdete tu: https://www.kniznica-ruzinov.sk/sk/jar-v-kniznici-2)

 

Letný video seriál
files/gallery/1537/1537-thumb-s.jpg

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!


Viac
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.