Jar v knižnici 2

JAR V KNIŽNICI - pokračujeme :-)

 

Aj keď jar si už pomaly s letom ruky podáva, v našej knižnici neprestávame usilovne pracovať na skrášľovaní okolia riaditeľstva a pobočky na Tomášikovej 25.

Určite ste si všimli už naše prvé fotky, ktorými sme Vám zdokumentovali, ako naša odborná dvojica Danka a Janka vylepšili predzáhradku. Ale ešte stále to nebolo ono... Využili sme teda príležitosť, keď aspoň dva-tri dni nepršalo, a dnes sa pustili do dokončenia predzáhradky. No nie je to hneď krajšie? Okolo knižnice je krásna vôňa z mulčovacej kôry a my sa spoliehame na to, že to odradí všetkých psíkov z okolitých domov, aby si našu kultúrnu ustanovizeň prestali pliesť z verejnými toaletami pre zvieratká.

Nie je to však jediné skrášlenie, ktoré sa dnes udialo. Keďže sme museli vyťať dve tuje, podarilo sa nám ich nahradiť až 11 novými stromčekmi a kríčkom. Časť z nich je v kvetináčoch pred riaditeľstvom, a časť skrášľuje našu záhradu za knižnicou, takže z nich budú mať radosť aj návštevníci našej pobočky. 

Teraz už len veríme, že snahu našich kolegýň oceníte aj Vy, pretože pochvala je nielen príjemná, ale aj inšpirujúca. A keď sa robí s láskou, tak potom je to vidno aj na našej Ruži Ružinova a ďalších kvetinkách, ktoré nám skrášľujú naše terasy a spríjemňujú nám pracovné prostredie.

(1. diel našej Jari v knižnici nájdete tu: https://www.kniznica-ruzinov.sk/sk/jar-v-kniznici)

Letný video seriál
files/gallery/1537/1537-thumb-s.jpg

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!


Viac
Pozývame vás

Fašiangy - pozvánka

Pozývame Vás na prednášku slovenskej etnologičky PhDr. Kataríny Nádaskej, PhD....


SWAP kníh a hier pre deti 2020 - pozvánka

VYMEŇTE DETSKÉ KNIHY A HRY ZA INÉ!


Bratislava - moje mesto 2020

Mestská knižnica v Bratislave vyhlasuje 10. ročník súťaže literárnej a výtvarnej tvorby školákov BRATISLAVA, MOJE MESTO 2020...


Archív pozvánok
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.