Jana Šulková - Dievča s maskou

Jar, to je obdobie dozrievania, nesmelých bozkov, prebúdzajúcej sa prírody. Preto vám v rámci jarnej knižnej ponuky odporúčame knihy, v ktorých nájdete príbehy o láske, priateľstve a hľadaní samého seba. Tak si v rámci jarného upratovania spravte miesto na poličke, budete ho potrebovať.

 

 

Knihy Jany Šulkovej sú určené pre nenáročných čitateľov, neznamená to však, že by neboli niečím výnimočné. Čítať slovenských autorov sa skutočne oplatí a aj táto kniha je toho dôkazom.

Príbehy o začínajúcich vzťahoch sú vždy krásne. Letmé pohľady, očarenie,  motýle v bruchu, prvé bozky. Na jar okolo seba vidíme rásť kvety, poletovať včely, príroda sa prebúdza a aj človek nie je len z kameňa, tiež chce ľúbiť, tiež sa chce prebúdzať, tiež chce zažívať príjemné pocity spojené s láskou.

Kniha Dievča s maskou hovorí o hľadaní samej seba. Mima sa rozhodne odhodiť svoju masku. Znie to ako klišé, bojuje s tým každý. Nosíme masky a na konci dňa nevieme, kto vlastne sme.
Podarí sa to Mime nakoniec? Spozná svoje pravé ja? A pomôže jej v tom chlapec, do ktorého sa zaľúbi? A čo si o jej ceste môžeme zapamätať my?

 

 

Knihu odporúčame hlavne teenagerom, ktorý možno tiež riešia podobné otázky a nechcú sa o svojich problémoch rozprávať s kamarátmi, či rodičmi, ale riešenia hľadajú v knižných príbehoch.

 

Kniha obsahuje:

   

O dostupnosti titulu sa informujte na pracoviskách Knižnice Ružinov alebo v katalógu.

(zdroj obrázkov: pixabay.com, unsplash.com)

Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.