Čaká nás dlhá noc...

Milé deti, opäť nás čaká noc v knižnici!
 
Veru tak. Noc zo 4. na 5. apríl 2014 bude mimoriadne dlhá, náročná, vyčerpávajúca, ale i radostná, veselá, poučná a zábavná.
 
Pýtate sa prečo? Nuž, bude to už jedenásta noc v knižnici, ktorú sme nazvali "Knihovnícka noc v knižnici". Pre tých, čo im to nič nehovorí, pripomíname, že pôjde o pestrú zmes zábavy a poučenia, ktorú tentokrát pripravili tety knihovníčky v knižnici aj pre budúcich knihovníkov Áno, je to možné, aj keď knihovnícka profesia momentálne nepatrí medzi najpopulárnejšie.
 
Účastníkmi noci budú malí školáci - čitatelia našej knižnice, ktorí dostali tú česť zúčastniť sa jej ako odmenu za to, že... No, asi tušíte o čo ide.
 
Ešte jedna dôležitá informácia, ktorá určite všetkých zaujme... O programe vám nemôžeme prezradiť vôbec nič. Pripravoval sa vo vysokom stupni utajenia - aká by to bola noc, o ktorej by všetci dopredu vedeli, čo sa bude diať?
 
Ale predsa len niečo prezradíme. Celú noc bude moderovať pani riaditeľka Rina a asistovať jej bude teta Janka. Budú pripravené ešte aj ďalšie tety, aby bolo všetko zabezpečené tak ako má byť.
 
Zvukovú aparatúru bude obsluhovať ujo Peter, ktorý bude zároveň dohliadať na to, aby sa nikto nezamotal do káblov, nepotkol o mikrofónový stojan, prípadne nezvalil reproduktory aj so stojanmi.
 
A vraj má prísť ešte jeden ujo. To bude ďalšie prekvapenie. Akýsi McDonald...? Neviete, kto to asi môže byť?  Aha, to predsa bude... No to je jasné... To bude ujo, ktorý... Ale už určite tušíte o čo pôjde.
 
Milí malí budúci knihovníci, nebojte sa, táto noc bude určite jedna z najlepších a najkrajších! 
 
kniznicna_noc-pozvanka
Letný video seriál
files/gallery/1537/1537-thumb-s.jpg

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!


Viac
Pozývame vás

Bratislava - moje mesto 2020

Mestská knižnica v Bratislave vyhlasuje 10. ročník súťaže literárnej a výtvarnej tvorby školákov BRATISLAVA, MOJE MESTO 2020...


Archív pozvánok
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.