Abeceda zjedla deda, povedala na medveďa...

Aj vy si pamätáte túto riekanku? Pozná ju aj 45 prvákov zo ZŠ Vrútocká, ktorí nás o tom prišli presvedčiť 11. júna 2014 presne o 10°° hodine do našej pobočky Na úvrati 52 (Trnávka)
 
Ale nie, nemusíte sa báť, v skutočnosti nikto nikoho nezjedol, to len medzi nás do knižnice prišla nová knižka  "Písmenkové riekanky", spolu so svojou autorkou, psychologičkou zo ZŠ Vrútocká, pani Janou Pavlíkovou. Knižka je určená deťom od 6 do 10 rokov a hravým a zábavným spôsobom pomáha deťom zoznámiť sa s abecedou a jej jednotlivými písmenkami. A že sa deťom páči, to nám naši prváci hneď dokázali - napríklad aj recitáciou jednotlivých básničiek, ktoré si dokonca sami upravili.
 
Pani Pavlíková, ktorá už pre nich pripravuje novú knižku, im potom porozprávala niečo o tom, ako sa píšu básničky, a keďže je tak trošku aj ilustrátorka, tak sme sa pustili do kreslenia a písania básničiek všetci spoločne. 
 
A hoci vonku bola fakt horúčava, v knižnici vládla taká skvelá zábava, že nakoniec museli pani učiteľka a pán učiteľ skoro násilím odviesť deti späť do školy. 
Letný video seriál
files/gallery/1537/1537-thumb-s.jpg

1. diel - Jana Klenovičová

Čo je Letný videoseriál? A prečo vznikol? Pozrite si úvodné video!


Viac
Pozývame vás
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.