Uvedenie kolegu Petra Kuzmu do “Knihovníckej siene slávy”

Dňa 7. decembra sme sa stretli v Univerzitnej Knižnici v Bratislave, kde Spolok slovenských knihovníkov a knižníc - Krajská pobočka Bratislava, pre svojich členov pripravila Mikulášske stretnutie. Okrem príjemného programu, ktorý zahŕňal aj čítanie z kníh Juraja Šebestu, bol tento deň pre Knižnicu Ružinov opäť výnimočný.

Minulý rok bola za dlhoročnú obetavú prácu v oblasti verejných knižníc uvedená do “Knihovníckej siene slávy” pani riaditeľka Knižnice Ružinov PhDr. Darina Horáková.

Tento rok bol ocenený náš dlhoročný kolega, ale aj redaktor, bibliograf a hudobník, ktorý je Knižnici Ružinov verný už 34 rokov, pán Mgr. Peter Kuzma. Jediný muž v kolektíve, dušou navždy filozof. Sme nesmierne hrdí, že sa ďalšiemu kolegovi podarilo dostať do Knihovníckej siene slávy, aj za jeho obetavú činnosť pre Spolok a dlhoročné vedenie spolkového periodika - Občasník knihovníkov Bratislavského kraja.

Úprimne mu k tomuto titulu gratulujeme.