Objektívom čistých prameňov -

Dňa 23.5.2018 sa konal v Seniorskom informačnom centre na Zimnej 1 krst už 6. knihy Pavla Füköho "Objektívom čistých prameňov". Krstili sme zmäsou vonných čajov z mäty, zázvoru, levandule a lipy.

Krst knihy uvádzala moderátorka PhDr. Darina Horáková, riaditeľka Knižnice Ružinov a kmotrami knihy sa stali p. Dana Herrmannová, p. Blažena Kočtúchová, p. Nora Beňačková a Ing. arch. Juraj Havaj. 

K programu prispeli viacerí skvelí umelci - najprv prečítal dva úryvky z knihy majiteľ krásneho, spevného hlasu, herec Jozef Šimonovič, potom sme si pozreli hudobnú prezentáciu Pavla Füköho "Hommage á Beethoven", a napokon prišiel na rad aj folklórny multiinštrumentalista, bývalý člen slávneho folklórneho súboru SĽUK, Peter Hlbocký s manželkou Katkou a najmladším synom. O knižke nám prišiel porozprávať aj jej vydavateľ, PhDr. Ľubomír Hallon.

A hoci by bolo možné považovať toto stretnutie za malé, no milé vybočenie z uponáhľaného, až hektického života, sme radi, že sa ešte vždy nájdu ľudia, ktorí majú stále chuť a aj odvahu knižne zachytávať svoje postrehy, úvahy a zamyslenia.

Pozývame vás

Kapitán Padák na aeroaute

Milé deti, pozývame Vás na stretnutie s pani spisovateľkou Kristínou Baluchovou!


... do súťaže BRATISLAVA, MOJE MESTO


... súťažiť s EX LIBRIS HLOHOVEC


Archív pozvánok
Facebook
YouTube
Info e-mailom

Ak si želáte dostávať najnovšie informácie, zadajte Váš e-mail.