Literárno-výtvarná súťaž "Bratislava - moje mesto"

Mestská knižnica v Bratislave v spolupráci s verejnými knižnicami v Bratislave – Staromestskou knižnicou, Knižnicou Ružinov, Knižnicou Bratislava – Nové Mesto a Miestnou knižnicou Petržalka vyhlasujú 7. ročník súťaže vlastnej tvorby školákov BRATISLAVA, MOJE MESTO 2017.

Téma súťaže: Putovanie časopriestorom

Viac informácií nájdete tu.

Súťažné práce odovzdajte do 30. apríla 2017:
- osobne na Úseku literatúry pre deti a mládež (Kapucínska 1)
- poštou na korešpondenčnú adresu: Mestská knižnica v Bratislave, Klariská 16, 814 79 Bratislava - elektronicky na adresu vedúcej detského úseku: veduca.detska@mestskakniznica.sk

Poslaním súťaže je podporiť fantáziu a tvorivosť detí a mládeže, rozvoj vyjadrovacích schopností v literárnej či výtvarnej podobe, podporiť vzťah detí a mládeže k mestu, v ktorom žijú, učia sa i trávia voľný čas. Súťaž má upriamiť pozornosť detí na Bratislavu aj inak, ako sú zvyknuté.

Slávnostné vyhodnotenie a ocenenie výhercov sa bude konať v máji alebo júni 2017.
Dátum a miesto upresníme na www.mestskakniznica.sk, ako aj na stránkach spolupracujúcich inštitúcií.